DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Kocaeli’nin Körfez ve Dilovası ilçelerinde düzenlenen halk buluşması etkinliklerine katıldı. Bakırhan, seçim çalışmaları kapsamında Körfez ilçesindeki seçim bürosunun açılışına katıldı ve Dilovası ilçesindeki halk buluşmasında partililerle bir araya geldi. Bakırhan, Dilovası’nda yaşayan halkın belediyeden yeterince hizmet almadığını savunarak, mevcut yönetimin yerini halkçı, toplumcu, çalışan dostu, emekli dostu, kadın ve gençlerin hizmetinde olanların alacağını söyledi.